خانه>دیدار موسوی تاکامی با انجمن خیرین منابع طبیعی و محیط زیست( دار داری تبرستان)
تاریخ بروزرسانی: 16 دی 1398

دیدار موسوی تاکامی با انجمن خیرین منابع طبیعی و محیط زیست( دار داری تبرستان)

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری، دیدار انجمن خیرین منابع طبیعی و محیط زیست( دار داری تبرستان) با مهندس سید محسن موسوی تاکامی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری، در محل دفتر ایشان برگزار شد.

موسوی تاکامی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری در این دیدار گفت: الحمدا... مردم به یک بلوغ فکری و اجتماعی رسیده و می دانند که امروزه، نهال کاری جزء چر اهمیت ترین کارهایی است که همگان باید به آن توجه داشته و عمل کنند.

ایشان ضمن اشاره به 14 آذر ماه، افزود: در آذر ماه و همزمان با ولادت امام حسن عسگری(ع)، 14 میلیون نهال در سراسر کشور غرس گردید که جای بسی تقدیر و تشکر دارد.وی اضافه کرد: در 12 دی ماه کاشت نهال در راستای اقتصاد مقاومتی و زراعت چوب، در سطح استان آغاز شد.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری، عنوان کرد: ما در تمام اوقات، علاوه بر وظایف سازمانی آمادگی کامل داریم که در هر جایی که استان نیاز باشد ورود پیدا کنیم و در خدمت مردم فهیم و انجمن خیرین منابع طبیعی و محیط زیست باشیم.

موسوی خاطر نشان کرد: نکته ای دیگر  که در بحث نهال کاری قابل توجه است، بحث داشت این نهال ها می باشد که باید دقت و مراقبت خوبی شود تا نهال به نحو مطلوب برسد. و مسئله ای دیگر نیز پیشنهاد استاندار محترم است که از سال 97  در قالب طرح میراث ماندگار مطرح و آغاز شد که بسیار حائز اهمیت است و باید با مشارکت همین انجمن ها و شهرداری ها و دهیاری ها با جدیت ادامه پیدا کند.

تاکامی در خاتمه به انتخاب گونه های مناسب و مقاوم در نهال کاری اشاره و پیشنهاد کرد که کاشت نهال در ایام و به بهانه ی مناسبت های مختلف اعم از به یاد هر شهید، به اسم هر دانش آموز و یا تولد هر نوزاد یا عقد و ازدواج عروس و داماد صورت پذیرد .

 

روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری

 

نظرات